Farby i Systemy ociepleń

movers cincinnati

Farby do wnętrz

Farby do wnętrz Caparol to kompleksowe rozwiązania na każde potrzeby malarza czy wykonawcy. Farby Caparol spełniają oczekiwania w zakresie aplikacji, trwałości czy siły krycia. Produkty w technologii E.L.F. nie zawierają szkodliwych dla malarzy lotnych związków organicznych ani szkodliwych dla użytkowników półlotnych związków organicznych.

CAPAROL Samtex 2

Podkładowo-nawierzchniowa farba lateksowa do wnętrz, o składzie i właściwościach dobranych pod kątem ochrony zdrowia osób zawodowo zajmujących się malowaniem.

CAPAROL Samtex 3

Antyrefleksyjna farba lateksowa do wnętrz, o składzie i właściwościach dobranych pod kątem ochrony zdrowia osób zawodowo zajmujących się malowaniem.

CAPAROL Samtex 7

Odporna, nieprzyciągająca kurzu farba lateksowa do wnętrz, o składzie i właściwościach dobranych pod kątem ochrony zdrowia osób zawodowo zajmujących się malowaniem.

CAPAROL Samtex 12

Odporna na szorowanie i wybłyszczanie farba lateksowa do wnętrz, o składzie i właściwościach dobranych pod kątem ochrony zdrowia osób zawodowo zajmujących się malowaniem. Satynowa./p>

Sylitol Bio Innenfarbe

Najwyższej jakości, bezrozpuszczalnikowa, silikatowa farba do wnętrz. Przyjazna dla alergików.

Grunty do ścian i sufitów

Gruntowanie to czynność polegająca na nałożeniu przy pomocy wałka lub pędzla malarskiego specjalnego preparatu gruntującego. Składa się on z wodnej mikrodyspersji polimerowej, która została odpowiednio rozcieńczona i zawiera substancje pomocnicze. Duże powierzchnie są zazwyczaj gruntowane przy zastosowaniu techniki natryskowej. Gruntowanie pozwala wzmocnić i przygotować powierzchnię do dalszych prac wykończeniowych.

CapaGrund Universal

Kryjący środek gruntujący na bazie technologii SolSilan pod powłoki dyspersyjne, silikonowe, dyspersyjno-silikatowe i polimerowe. Redukuje niebezpieczeństwo wykwitów wapiennych na nowych tynkach mineralnych.

Putzgrund 610

Wypełniający, zwiększający przyczepność środek gruntujący. Do stosowania wewnątrz i na zewnątrz na nośnych powierzchniach mineralnych.

Tynki

O jakości systemów ociepleń decydują trzy czynniki: termoizolacyjność, trwałość i atrakcyjność elewacji. Caparol od 50 lat pracuje nad udoskonaleniem technologii i receptur produktowych. Nasi eksperci przeprowadzają liczne badania, testy, poznają oczekiwania profesjonalistów. Wszystko po to, by naszym klientom oferować trwałe, piękne i pewne systemy ociepleń. Systemy ociepleń Caparol to trwałe i pewne rozwiązania elewacyjne.

Amphisilan Fassadenputz R+K

Tynk na bazie żywicy silikonowej, cienkowarstwowy, dekoracyjny o fakturze kornika lub baranka.

Farby elewacyjne

Farby elewacyjne Caparol to profesjonalna jakość i niezawodność rozwiązań. Szeroka oferta produktów o różnorodnym zastosowaniu to niezawodna ochrona elewacji oraz pewność trwałego i estetycznego efektu końcowego. W ofercie Caparol znajdują się produkty elewacyjne na każde potrzeby profesjonalnego malarza i wykonawcy.

Muresko-Premium

Najwyższej jakości silikonowa farba fasadowa typu SilaCryl®, o mineralnej optyce. Znakomita ochrona podłoża przed opadami, wysoka dyfuzyjność pary wodnej. Zgodna z normą PN-EN 1062-1.

AmphiSilan-Plus

Silikonowa, hydrofobowa, matowa farba elewacyjna. Farba z formułą CCC - Caparol Clean Concept - czyste fasady.

© OknaFalkowski. Wykonanie Milena Felczak